Henkilökunta

Sähkön ammattilaiset palveluksessasi

Olemme myös sähkäreiksi yllättävän mukavia.

Henkilökuntamme

Kalle Pesonen,
Yrittäjä

Puh. 040 755 8847
kalle.pesonen@laatusahkari.fi

Pekka Tiikkaja,
Asennuspäällikkö

Puh. 0442 414 313
pekka.tiikkaja@laatusahkari.fi

Tytti Pesonen,
Palvelupäällikkö

Puh. 044 985 8865
tytti.pesonen@laatusahkari.fi

Markus Merikanto,
Sähköasentaja

Puh. 044 243 7008
markus.merikanto@laatusahkari.fi

Mikko Mäki,
Sähköasentaja

Puh. 044 981 3483
mikko.maki@laatusahkari.fi

Tapani Mörsky,
Sähköasentaja

Puh. 0400 236 260
tapani.morsky@laatusahkari.fi

Lasse Kolehmainen,
Sähköasentaja

Puh. 044 977 3456
lasse.kolehmainen@laatusahkari.fi

Eerika Hasanen,
Sähköasentaja

Puh. 041 319 0323
eerika.hasanen@laatusahkari.fi

Joona Helkiö,
Sähköasentaja

Puh. 044 236 8967
joona.helkio@laatusahkari.fi

Juuso Ylönen,
Sähköasentaja

0400 150 732
juuso.ylonen@laatusahkari.fi

Juha Satukangas,
Sähköasentaja

Puh. 0400 167 654
juha.satukangas@laatusahkari.fi

Tero Susi,
Sähköasentaja

Puh. 0400 167 436
tero.susi@laatusahkari.fi

Ossi Mäntylä,
Sähköasentaja

Puh. 0400 184 823
ossi.mantyla@laatusahkari.fi

Sulla hätä, meillä apu!

Ota yhteyttä ja me riennetään apuun ja siivotaan jälkemmekin!