Henkilökunta

Sähkön ammattilaiset palveluksessasi

Henkilökuntamme

Kalle Pesonen,
Yrittäjä

Puh. 040 755 8847
kalle.pesonen@laatusahkari.fi

Pekka Tiikkaja,
Asennuspäällikkö

Puh. 0442 414 313
pekka.tiikkaja@laatusahkari.fi

Atte Mäkelä,
Työnjohtaja

Puh. 0400 176 209
atte.makela@laatusahkari.fi

Markus Merikanto,
Sähköasentaja

Puh. 044 243 7008
markus.merikanto@laatusahkari.fi

Mikko Mäki,
Sähköasentaja

Puh. 044 981 3483
mikko.maki@laatusahkari.fi

Tapani Mörsky,
Sähköasentaja

Puh. 0400 236 260
tapani.morsky@laatusahkari.fi

Juho-Matti Pösö,
Sähköasentaja

Puh. 044 977 3456
juho-matti.poso@laatusahkari.fi

Eerika Hasanen,
Sähköasentaja

Puh. 041 319 0323
eerika.hasanen@laatusahkari.fi

Joona Helkiö,
Sähköasentaja

Puh. 044 236 8967
joona.helkio@laatusahkari.fi

Janne Heikkilä,
Sähköasentaja

Puh. 0400 184 823
janne.heikkila@laatusahkari.fi

Juha Satukangas,
Sähköasentaja

Puh. 0400 167 654
juha.satukangas@laatusahkari.fi

Tero Susi,
Sähköasentaja

Puh. 0400 167 436
tero.susi@laatusahkari.fi

Mirka Laanpää,
Palvelupäällikkö

Puh. 044 985 8865
mirka.laanpaa@laatusahkari.fi

Sulla hätä, meillä apu!

Ota yhteyttä ja me riennetään apuun ja siivotaan jälkemmekin!